Strzelnica

W 1995 roku HUBERTUS wznowił działalność miejscowej strzelnicy myśliwskiej. To na niej pierwsze kroki stawiał pan Dariusz Czerwień aktualny młodzieżowy vice-mistrz Polski, który ustanowił nowy rekord Polski w konkurencji skeet z wynikiem 124 trafione rzutki na 125 możliwych. To tu srebrny medalista z Sydney Peter Malek udzielał swych rad i wskazówek strzelcom czynnie uprawiającym strzelectwo myśliwskie. Dzięki chodzieskiej strzelnicy swe umiejętności strzeleckie mogą doskonalić kandydaci na myśliwych, Bracia Kurkowi a także miejscowi policjanci.

Co roku w Chodzieży rozgrywane są liczne myśliwskie zawody strzeleckie. Z roku na rok strzelnica staje się coraz piękniejsza . Maszyny i urządzenia są stale modernizowane a nowe pomysły natychmiast wdrażane w życie . Strzelnica nasza posiada możliwości do przeprowadzenia pełnego wieloboju myśliwskiego: krąg, oś, przeloty, zając, dzik, rogacz, lis. Jest także możliwość przeprowadzenia zawodów w strzelaniu z karabinka sportowego na 50m.

Na terenie strzelnicy znajdują się dwa obiekty mogące pomieścić ok. 80 osób w związku z czym często organizowane są tu biesiady myśliwskie oraz pikniki rodzinne i zakładowe. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących sprawdzić i podwyższyć swe umiejętności strzeleckie oraz chętnych do wzięcia udziału w myśliwskich zawodach strzeleckich organizowanych na naszej strzelnicy.

Strzelnica jest udostępniona dla każdego po uprzednim uzgodnieniu terminu w sklepie myśliwskim HUBERTUS przy ul. Nałkowskiej lub telefonicznie pod nr tel. (067) 28 20 922

Od kwietnia Firma Hubertus zaprasza wszystkich na „OTWARTE PIĄTKI” w godzinach od 16:00 do 19:00
(bez wcześniejszego uzgadniania)
::: ZAPRASZAMY :::

godziny pracy

Pon - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: nieczynne

newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach zostaw nam swój e-mail.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023. HUBERTUS Chodzież

AncoraThemes © 2023. All rights reserved.