O firmie

Firma "HUBERTUS" jest to firma działająca z myślą o myśliwych i dla myśliwych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

HUBERTUS K. Senger zaistniał na polskim rynku w 1991 roku, od roku 2001 nosi nazwę HUBERTUS K. Senger, J. Krzyżosiak sp.j. Siedziba firmy mieści się w Chodzieży przy ul. Nałkowskiej 10.

Na przestrzeni lat z mało komu znanego sklepiku myśliwskiego rodzeństwo Krzysztof Senger i Jolanta Krzyżosiak przekształcili firmę HUBERTUS w prężnie działającą rodzinną firmę. Obecnie firma nasza znana jest w kręgach myśliwych oraz sieci sklepów w całej Polsce.

Od 1995 roku jesteśmy jednym z największych dystrybutorów czeskiej amunicji firmy SELLIER & BELLOT.

Obecnie firma nasza jest także wyłącznym importerem na Polskę broni myśliwskiej śrutowej i broni kombinowanej znakomitej włoskiej firmy BETTINSOLI oraz przedstawicielem czeskiej firmy CESKA ZBROJOWKA produkującej pistolety oraz broń myśliwską. Przed zakupem broni każdy klient ma możliwość sprawdzenia wybranej jednostki broni na strzelnicy myśliwskiej, której jesteśmy właścicielem. Broń oraz amunicję do sklepów na terenie Polski dostarczamy własnym transportem. !